Firma ksiegowa opinie

Ling Fluent

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i wymagającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, stosuje je a elastyczność i możliwość obsługi. Co szczególnie istotne, są one przystosowane do właściwych przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do jednostek prowadzących pełną księgowość, jak a instytucji pokrywających się w budowie księgi zysków i rozchodów lub na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle prymitywnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z programem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten pomysł w porównaniu z nowymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z użyciem tzw. pól własnych, bądź i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest dodatkowo realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w tytule; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości wewnętrznych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.