Program dla firm przewozowych

PC Market firmy Insoft więc niezwykle podatny program, zarówno dla mniejszego biznesu jak również dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w rozmiarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można rozwijać ją o kolejne moduły. PC Market jest miłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez swoich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym szczególe będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najmniejsze ceny. Zwykle będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ciż jeszcze wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką kwota pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz spośród uwagi kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najciekawszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i bezproblemowy w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego planu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest czysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a oraz każdego typie sprzętem, który ważna zobaczyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.